Szybkobieżne - DANDAR Bramy Automatyka

Przejdź do treści

Menu główne:

Szybkobieżne

Bramy przemyslowe
                       Bramy przemysłowe szybkobieżne.
Bramy szybkbieżne to oszczęność miejsca i czasu. Ta inwestycja niezaleznie od wariantu zawsze się opłaca. Krótkie czasy otwierania i zamykania redukują do minimum straty ciepła i niebezpieczne przeciągi w obrębie bramy. Dzięki takiemu rozwiązaniu uzyskamy niższe koszty energii i mniejsza absencja chorobowa pracowników. Potencjał oszczędności jest zatem ogromny!                 

Brama szybkobieżna z systemem autonaprawy, który sprawia że uderzenie w bramę nie powoduje jej trwałego uszkodzenia. Oprócz funkcji samo naprawiania brama jest odporna na powiewy powietrza i napór wiatru do 130 km/h. Przeznaczona do pracy w warunkach wewnętrznych i zewnętrznych. Bramę tą charakteryzuje prędkość otwierania nawet do 2,5 m/s. Maksymalne wymiary 8000 x 8000H.  
  
Szybkobieżna brama ekonomiczna z systemem samonaprawy, do zastosowania wewnętrznego. Maksymalna prędkość otwierani to 1,2 m/s, natomiast zamykania 0,6 m/s. Brama wyposażona jest w inwerter zintegrowany z silnikiem. Maksymalne wymiary to 3000×3500. Zabezpieczenia bramy: sensor zbliżeniowy oraz fotokomórki. 
          
Brama szybkobieżna z system autonaprawy. Konstrukcja wykonana jest polietylenu, natomiast obudowa silnika ze stali nierdzewnej. Dużym atutem bramy jest możliwość mycia wodą pod ciśnieniem, co jest szczególnie ważne w przemyśle spożywczym. Bramę można wyposażyć w okna o różnej wielkości. Kurtyna dostępna jest w 12 kolorach, opcjonalnie z atestem FDA w kolorze białym. 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego